فروشگاه کایلی بیوتی از سال 1397 متولد شد و فعالیت خود را برای عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی و عطر و بادی اسپلش شروع کرد. ارسال به موقع و سریع سفارش و اصل بودن کالا و بازگشت محصول در صورت خرابی و پشتیبانی قوی از ویژگی های اصلی فروشگاه اینترنتی کایلی بیوتی از زمان تاسیس آن بوده و تا به امروز به آن پایدار بوده است.

کایلی بیوتی سعی بر آن دارد که محصولات اورجینال با قیمت مناسب برای مشتریان خود عرضه کند تا هرکسی در جای جای ایران عزیزمون نیاز های محصولات آرایشی و بهداشتی خود را رفع کند و با چند کلیک ساده داخل سایت و یا از طریق واتساپ یا پیج اینستاگرام خرید و سفارش خود را نهایی کند و خیلی سریع درب محل تحویل بگیرد.

کایلی بیوتی متعلق به چند نیروی جوان با مدیریت حرفه ای خدمت گزار مشتریان خود بوده و نام آن برای افراد زیادی بگوش میرسد. بزرگ ترین تبلیغات برای هر مجموعه تبلیغ رضایت از خرید است که اصطلاحا تبلیغات دهان به دهان گفته میشود و بزرگ ترین سرمایه کایلی بیوتی مشتریان ثابت آن هستند که این مجموعه برای مشتریان خود بسیار احترام قائل است.

فروشگاه کایلی بیوتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و بدون کوچکترین نارضایتی در بین رقبای خود بهترین خدمات را ارائه میدهد تا بتواند بهترین و باکیفیت ترین محصولات را به دست مشتریان خود برساند.

ارادتمند شما

فروشگاه بزرگ کایلی بیوتی